Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        6. listopad - 2016- 06:11
 Jméno :               Petr Špernoga
Dobrý den,
chtěl bych poděkovat všem organizátorům akce "Halloween - Centrální park Kbely Praha" pořádaný dne 5. 11. 2016. Byl to skvělý zážitek nejen pro mě, ale i pro mého syna. Zúčastnili jsme se všech doprovodných akcí včetně vyřezávání dýní. Syn si poprvé vyřezal dýni sám a byl na to právem pyšný. Byla to jeho první dýně, kterou si vyřezal sám. Odložili jsme si dýni, tak jako ostatní dýně, na lavičky kde byly vystaveny. Po návratu z lesní bojovky se strašidly jsme tu naši dýni nenašli. Neumíte si představit, jak vypadá dětské zklamání, když si nemůže odnést svůj výtvor domů, Chtěl bych Vás všechny moc poprosit, pokud jste si odnesli omylem dýni s vyřezaným obličejem a netopýrem se jménem Jakub Špernoga. Můžete mi prosím zavolat, abychom se mohli domluvit jak si dýni předat.
Přikládám telefonní číslo 777 187 805.
Předem děkuji za zavolání.
Petr Špernoga


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.