Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        7. listopad - 2016- 11:43
 Jméno :               Petr p
Dobrý den,
na křižovatce Jilemnická-Sovenická se propadá kanál.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Vladimír Bílek, 11/07/16 16:35 ]

Dobrý den,
děkujeme za informaci a jak jsme zjistili nejedná se o propad kanalizace, ale propadá se komunikace kolem povrchových znaků vody. Po konzultaci na PVK byla závada nahlášena správci komunikace – Technické správě komunikací.
OŽPD Bílek

odpověď


[ zaslal Petr, 06/12/17 11:20 ]

Dobrý den , pane Bílek. Dnes jsem šel Jilemnickou ulicí a co vidím , na rohu Vrbecké - Jilemnické " už " opravují kanál , ale ten jsem Vám nahlásil 7. 11 . 2016 , kdy jste mi odpověděl že je to nahlášené. Mám této Vaší odpovědi věřit , nebo jste to hodil za hlavu ? Děkuji za odpověď.

odpověď


[ zaslal Vladimír Bílek, 06/13/17 09:33 ]

Vážený pane Herčíku,
výkopové práce v křižovatce Jilemnická-Vrbická se týkají havárie vodovodu. Předmětný propad je o ulici dále Jilemnická-Sovenická, který jsem již dvakrát nahlásil správci komunikace TSK Praha. Dnes jsem závadu opětovně nahlásil přes aplikaci, kde se hlásí závady. V písemné odpovědi mi bylo sděleno číslo závady a ujištění že se TSK bude závadou zabývat a budou mne informovat mailem.
OŽPD Bílek

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.