Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        10. prosinec - 2016- 06:51
 Jméno :               Vladimír Hudeček
Rozsvícení vánočního stromu.Krásné rozpomenutí na tradice adventu.Hezký program, skvělý ohňostroj a davy návštěvníků.Potlesk, který na akci zazněl, je uznáním organizátorům a všem zúčastněným, kteří svůj volný čas věnovali této akci, ale i těm, kteří hned druhý den celý park uklidili.
Děkujeme.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Jan Kučera, 12/12/16 22:32 ]

Dobrý den,
v rámci zkvalitnění dopravní obslužnosti ve Kbelích, chtěl bych se zeptat, jestli se může MČ Kbely pokusit vyjednat přidání jednoho, případně dvou spojů linky S34 ve směru na Masarykovo nádraží v ranních hodinách?
V současné době jezdí vlak v 6:22 a 7:30, linka S3 v 6:33 a 6:54. Vlak se dostane přímo do centra za cca 20 minut, což je rychlejší, než autobus s přestupem na metro.
Obecně si myslím, že využívání linek S je z hlediska rychlosti efektivnější, než ostatní prostředky.
Děkuji za odpověď.

odpověď


[ zaslal Radek Čermák, 12/14/16 10:22 ]

Vážený pane Kučero,
vždy usilujeme u organizace ROPID o co nejvyšší počet spojů v ranní špičce. Letos se ROPIDu podařilo (od pondělí 12. 12.) přidat spoj v 7.26, víc už se na trať při nynějším stavu infrastruktury zřejmě nevejde.
S pozdravem Radek Čermák,
referent odd.dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.