Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        20. leden - 2017- 10:49
 Jméno :               Robert Sedlecký
Dobrý den,

chtěl bych touto cestou požádat o zlepšení stavu údržby (listí a sněhu) ulic Dětenická a Krnská. Tato část Kbel oproti jiným je zanedbávaná. Nynější stav, který je v těchto ulicích je velmi nevyhovující. Momentálně jsou ulice pokryty různě rozježděnou vrstvou ledu. Nečekám odpověď, že chemie teď v mrazech působit nebude, ale spíše předcházení tohoto stavu včasným odklizením sněhu a použití chemie. Zlepšení aktuálního stavu by byla volba pevného posypu ať se dá v ulicích bezpečně chodit. Děkuji


KOMENTÁŘ


[ zaslal Bílek Vladimír, 01/20/17 14:05 ]

Dobrý den, děkujeme za upozornění. Dnes ráno po naší kontrole byla vyzvána úklidová firma k zajištění posypu inertem. Stav povrchů komunikací průběžně kontrolujeme vzhledem ke klimatickým podmínkám.
OŽPD Bílek

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.