Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        20. únor - 2017- 07:23
 Jméno :               Karel Bacílek
Dobrý den
Chtěl bych se zeptat na čí náklady bude opraven trávník po prodejcích sobotního jarmarku. Dnes brzo ráno jsem byl v parku a byl jsem opravdu šokován v jakém stavu se nachází travnatá plocha hlavně u cvičících strojů. Vypadá to tam jak po vojenském cvičení. Bohužel není to poprvé co jsem si tohoto nešvaru všiml. Na podzim při podobné akci jsem to bohužel viděl na vlastní oči jak to berou pomalu po trávě smykem a ještě s toho mají srandu.
Děkuji za odpověď Karel Bacílek


KOMENTÁŘ


[ zaslal Lenka Maršálková KRC CoByDup, 02/20/17 13:38 ]

Dobrý den,
děkujeme za informaci, při pořádání příštího Masopustu budeme důslednější v hlídání prodejců, kteří přijedou na akci autem. Situaci již řešíme, rozjetý trávník bude upraven.
Lenka Maršálková KRC CoByDup

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.