Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        9. březen - 2017- 16:50
 Jméno :               Tomáš Novotný
Dobrý den,
již několik měsíců stojí u nás Herlíkovické ulici vozidlo Peugeot 308 kombi v tmavé barvě bez značek. Zcela evidentně si zde někdo odložil dle odklopeného oka na odtah nepojízdné vozidlo, které se bude stávat vrakem a tím pádem nebezpečné pro děti. Je možno s tímto něco udělat? Vozidlo zde stojí min od listopadu min. roku. Moc děkuji za odpověď.

Zdraví

Tomáš Novotný


KOMENTÁŘ


[ zaslal Vladimír Bílek, 03/10/17 12:47 ]

Dobrý den,
vozidlo bylo v lednu prověřeno Městskou policií dle VIN za oknem a stání předmětného vozidla bylo postoupeno jako přestupek na MHMP odbor dopravně správních činností, kde bude vedeno řízení s vlastníkem vozidla. Současný stav vozidla nenaplňuje znaky vraku dle stávající legislativy a z těchto důvodů nemůže být odtaženo jako vrak.
OŽPD Bílek

odpověď


[ zaslal Lenka, 03/11/17 09:03 ]

Dobrý den,
podobné vozidlo stojí v Hrušovické ulici od lonska a překáží. Mam tu živnost a nemaji mi kde stát zákaznice. Nešlo by se na to taky podívat Městskou policií a dát to na to MHMP?
Děkuji

odpověď


[ zaslal Vladimír Bílek, 03/13/17 17:21 ]

Dobrý den,
vážená paní Lenko, po prověření městskou policií, vozidlo nepáchá žádný přestupek. Je osazeno registračními značkami, má platnou technickou kontrolu, není vrak a parkuje na místě k tomu určeném na veřejném parkovišti.
OŽPD-Bílek

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.