Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        15. březen - 2017- 11:52
 Jméno :               Monika Erbenová
Dobrý den,
prosím o zabezpečení zhruba 2m hluboké jámy na trávníku mezi zadním traktem Drogerie na Mladoboleslavské a okrajem domu Boseňská 6.Donedávna byla alespoň roky přikrytá betonovými deskami,které ovšem někdo zničil,jedna se válí rozdrcena opodál ,jednu hodil do jámy,zbylé dvě ji nedokáží pokrýt. Místem si zkracuje cestu dost lidí a je více než pravděpodobné,že večer ,kdy tam není vidět,do ní může někdo spadnout a minimálně se ošklivě poranit.
Děkuji za prošetření a zabezpečení místa.
S pozdravem Erbenová


KOMENTÁŘ


[ zaslal Vladimír Bílek, 03/15/17 15:59 ]

Vážená paní Erbenová,
děkujeme za vaší informaci. Jedná se o vstupní šachtu kanalizace v zeleni. Šachta byla provizorně zakryta a byl vyzván správce kanalizační sítě o trvalé zakrytí šachty.
OŽPD - Bílek

odpověď


[ zaslal Vladimír Bílek, 03/17/17 14:01 ]

Dobrý den Paní Erbenová,
po projednání se správcem kanalizační sítě a po upozornění na nebezpečný stav byl operativně ve čtvrtek odpoledne pracovníky PVK osazen nový betonový kryt šachty.
OŽPD-Bílek

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.