Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        15. březen - 2017- 14:09
 Jméno :               Ivana Soukupová
Dobrý den,
touto cestou chci poděkovat panu Bílkovi-zaměstnanci úřadu, který vyhověl mé žádosti v co nejkratším možném termínu - a to okamžitě. V pondělí 13.3.2017 jsem volala na vaši městskou část - odbor dopravy, ohledně nepřehledného značení ulice Sychrovská, ve které bydlím. Cedule s názvem ulice je umístěna na zdi u rodinného domu a vzhledem k tomu, že je před ní vzrostlý keř, není vůbec viditelná. Při vjezdu do ulice Hrušovická, není pak jasné, kde se nachází ulice Sychrovská. Při včerejším návratu z práce (14.3.2017 v 18h)a vjezdu do ulice Hrušovická, následné odbočení do ulice Sychrovská, byla cedule již zřetelně viditelná, díky ostříhání živého keře.
Jsem velmi mile překvapena za tak rychlou reakci a vstřícnost dotyčného zaměstnance úřadu.
Ještě jednou děkuji.
Ivana Soukupová


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.