Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        28. srpen - 2017- 19:41
 Jméno :               Tomáš Novotný
Dobry den, chtel bych se zeptat na premnozeni krys v centralnim parku. Dnes v podvecer jsem jich napocital kolem dvaceti a spousta mladych. Za chvili zacne zima a krysy se zacnou uchylovat za teplem. Pocita se s nejakym hubenim? Dekuji za info


KOMENTÁŘ


[ zaslal Bc.Blanka Pokorná, DiS., 08/29/17 13:08 ]

Vážený pane Novotný,
děkujeme za informaci. O této „symbióze“ s ostatními živočichy v centrálním parku víme. Řešili jsme s deratizační firmou technické provedení, s co nejmenším zásahem do parku. To je již naplánované, takže by se měl stav, co nevidět snížit. Zároveň tímto žádáme občany, aby v parku a ani nikde jinde nekrmili nutrie a tím pádem i potkany a neroznášeli po zelených plochách pečivo a ani jiné další potraviny.
B. Pokorná, OŽPD

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.