Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        20. září - 2017- 11:50
 Jméno :               Blanka Pecková
Dobrý den, včera jsem zjistila, že nejspíš bude přemístěna vlaková stanice.
Nechápu tento krok, domnívám se, že se dosavadní zastávka nachází v pokračování přirozené osy Kbel,s nejsnadnějším přístupem od centra, pokud tím myslíme kulturní dům, radnici, školku, školu, poštu i největší sídliště, navíc není u frekventované silnice jako je Mladoboleslavská. Hledala jsem na stránkách praha19 informace, ale nenalezla.
Děkuji za odpověď
Blanka


KOMENTÁŘ


[ zaslal Radek Čermák, 09/21/17 04:00 ]

Vážená paní Pecková,
na včerejší prezentaci jsme zaznamenali tyto dotazy rovněž od dalších občanů. Faktem je, že přesun zastávky je dlouhodobě v pražském územním plánu. Představa Prahy je, že zde jednou vznikne přestupní zastávka mezi autobusem a vlakem pro lidi z Vinoře a okolí. Dne 9. října proběhne prezentace na úřadě v Satalicích, kde budou městské části seznámeny s pracovní verzí opravy železniční trati do Neratovic. Tam se teprve dozvíme, jestli je přesun zastávky skutečně v plánu nebo ne. Až poté může městská část zahájit dotazování mezi občany, jestli si takovou změnu přejí a případně podnikat další kroky v této věci.
S pozdravem Radek Čermák,
referent odd.dopravy OŽPD ÚMČ Prahy 19.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.