Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        20. září - 2017- 18:01
 Jméno :               Jakub Eliáš
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli evidujete časté výjezdy policie do domu v Hornopočernické č. or. 5. Teď tu Policie běhala v neprůstřelných vestách a jednoho z obyvatele domu zatýkali na útěku u sousedů.

Dejte prosím vědět.

S pozdravem

Jakub Eliáš


KOMENTÁŘ


[ zaslal Mgr. Martin Hrubčík, 09/21/17 03:33 ]

Vážený pane Eliáši,
děkuji za dotaz, který svědčí o skutečnosti, jak komfortně bezpečná MČ Praha 19 je, kdy situace, které jsou v centrální oblasti Prahy na denním pořádku, jsou u nás ve Kbelích veskrze výjimečné a rozruch vyvolávající, ale bohužel Vás musím zklamat, jelikož k činnosti policie je oprávněna poskytovat informace zejména speciální policejní složka k tomuto zřízená, kdy potřebné kontakty nalezněte zde:
http://www.policie.cz/clanek/kontakty-kancelar-reditele-oddeleni-tisku-a-prevence.aspx

Bezpečnostní problematika Prahy 19 je detailně řešena, tedy i s ohledem na Vámi zmiňovanou lokalitu, v rámci Bezpečnostní komise MČ Praha 19, kdy výstupy jsou koordinovaně v limitech zákona poskytovány veřejnosti.

V případě jakýchkoliv dotazů v oblasti bezpečnosti se do budoucna prosím obracejte přímo na moji osobu na níže uvedené kontakty.

Mgr. Martin Hrubčík, MBA
Bezpečnostní ředitel
ÚMČ Praha 19
Semilská 43/1
Praha 9 – Kbely,197 00
Tel: 284 08 08 31

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.