Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        24. září - 2017- 19:43
 Jméno :               Jitka Batkova
Dobry den,
chci se zeptat,zda by nebylo mozne pridat kontejnery na papir a plast, treba do Mladoboleslavske ul."u kempu".Stavajici v Semcicke jsou neustale preplnene a odpad se povaluje nejen kolem kontejneru, ale, diky vetru, i po okoli.Je to velmi neprijemne pro obyvatele, kteri tam bydli i pro kolemjdouci.
Dekuji. Batkova.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Bc. Blanka Pokorná, 09/26/17 10:34 ]

Vážená paní Batková,
děkuji za podnět. V současné době se separace v Semčické sváží - plasty v četnosti 4 x týdně a papír v četnosti 3 x týdně. Rovněž úklid stanoviště by měl probíhat 3 x týdně. Do současné doby je to první připomínka týkající se tohoto stanoviště. Probereme se svozovou společností, zda nedošlo v poslední době k výpadku svozu. Pokud by se separace opravdu často přeplňovala, což je samozřejmě nutné doložit, tak lze vstoupit v jednání s Magistrátem hl. m. Prahy o navýšení svozu či případného nového stanoviště. Z důvodu ekonomiky se toto důkladně prověřuje, aby se nevozil tzv. „vzduch“. Obecně město přistupuje k teorii, že je lepší mírně přeplněná nádoba, než prázdná, což je z finančního hlediska neopomenutelný fakt. V případě zjištění přeplněné nádoby budeme vděčni za informaci a nebo ještě lépe za fotografické zdokumentování stavu.
Velice děkujeme. B. Pokorná OŽPD

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.