Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        21. květen - 2018- 21:15
 Jméno :               Jan Prchal
Dobrý den,
rád bych se zeptal na nabídku vysokorychlostního internetu ve Kbelích. Dopis od T-Mobile byl zveřejněn ve Kbeláku a je i vystaven na nástěnkách. Bohužel do dnešního dne jsem nedostal do schránky dopis s dotazem ohledně možného souhlasu se zavedením do našeho domu a nemohl jsem tedy dále zdělit svůj zájem. Jedná se o ulici Jilemnická 711. Jak mám postupovat v případě zájmu, popřípadě již jsou známy ceny služeb?

Děkuji za informace Prchal.


KOMENTÁŘ


[ zaslal admin, 05/22/18 11:57 ]

Upřesnění společnosti T-Mobile Czech Republic a.s. k přípojkám domů optikou a zaslanému souhlasu:

1. Ke každému rodinnému domu, kde nám jeho majitel udělí souhlas (buď pomocí zaslaných letáků, nebo přímo při realizaci) bude přivedena mikrotrubička až do domu (na místo určené majitelem domu). Tímto se majitel nezavazuje využívat služeb společnosti T-Mobile Czech Republic a.s.., jedná se jen o přípravu pro případné budoucí připojení. V okamžiku, kdy bude mít o naše služby zájem, přijde technik a zafoukne optické vlákno do již předpřipravené trubičky a aktivuje službu. - Vše na náklady společnosti T-Mobile Czech Republic a.s.

Pokud souhlas nebude udělen před, nebo během výstavby, bude ponechána rezerva v zemi na hranici pozemku. V případě udělení souhlasu po ukončení stavby, mohou v ojedinělých případech, vzniknout pro zákazníka dodatečné náklady s připojením. Dovolím si tvrdit, že v 95% případů dodatečného připojení půjdou veškeré náklady za společností T-Mobile Czech Republic a.s.2.

Každému bytovému domu, který nám udělí souhlas (buď pomocí zaslaných letáků, nebo přímo při realizaci) budou vybudovány vnitřní rozvody, kde bude dostatečná kapacita pro všechny byty. V okamžiku, kdy bude mít nájemce o naše služby zájem, přijde technik a dovede optické vlákno až do bytu zákazníka, kde bude ukončeno optickou zásuvkou. Vše jde na náklady společnosti T-Mobile Czech Republic a.s.

Miloš Tušš
Specialista řízení investičních projektů
T-Mobile Czech Republic a.s.

odpověď


[ zaslal Tůmová Renata, 05/23/18 07:33 ]

Dobrý den,

k nám letáček se souhlasem též nedorazil. Je to ulice Mohelnická 793/3. Mohu se zeptat, dáte dopředu vědět kdy se budou dělat přípojky a v jaké ulici? Je fajn, že mohu souhlasit při realizaci, ale musela bych být doma. Jsem zaměstnaná a potřebuji vědět včas kdy si mám vzít třeba dovolenou.

Děkuji za informaci

odpověď


[ zaslal admin, 05/23/18 10:03 ]

Vážená paní Tůmová,
takto velký investiční projekt nebude hned a realizace by měla proběhnout do konce roku 2019.
Celá akce však musí ještě proběhnout schválením červnového zastupitelstva. T-mobile si tak rozesláním letáků zatím mapoval situaci ve Kbelích ze svých zdrojů. Bližší informace k ulici Mohelnická zatím nemáme, jakmile dojde k pokroku a T-mobile nastíní plán realizací – budeme spoluobčany pochopitelně informovat.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.