Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        26. listopad - 2018- 07:17
 Jméno :               Silva
Dobrý den,
mám dotaz. Před delší dobou jsem žádala o instalaci příčného zpomalovacího prahu v ulici Hrušovická a to na jejím začátku (směrem od křižovatky s Toužimskou). Inspirovalo mě, že jeden takový práh je v této ulici o kousek dál za křižovatkou s Kramlovou a plní svůj účel. Jako důvod jsem uvedla nedodržování rychlosti v obytné zóně a to hlavně na začátku této ulice. Někdy začátkem srpna (první, nebo druhý týden, už nevím přesně) přijeli dělníci a vyvrtali do dlažby díry na přišroubování prahu. Je to v místě asi tak před sousedem v čísle 4. Potom odjeli, ale práh nepřišroubovali a ani nepřijela jiná parta dělníků to dokončit. Už je to víc jak čtvrt roku a nic se neděje. Proto se chci zeptat, proč to nedokončili a práh nepřišroubovali a kdy to bude dokončeno, nebo proč od tohoto řešení MÚ upustil.

Děkuji za odpověd

Silva


KOMENTÁŘ


[ zaslal Vladimír Bílek, 11/29/18 09:51 ]

Dobrý den,
pracovníci byli připraveni montovat zpomalovací práh, ale při zahájení montáže obyvatelka z přilehlého domu byla zásadně proti montáži prahu. Z těchto důvodů byly práce zastaveny. Doporučujeme prosím dohodu všech obyvatel ze sousedních nemovitostí. Pokud k této dohodě dojde a práh nebude nikomu vadit, bude osazen.
OŽPD Bílek

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.