Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        6. únor - 2019- 12:15
 Jméno :               Petra N.
Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda platí dohoda s T-Mobile o vybudování optické sítě ve Kbelích. Pokud ano, platí termín rok 2019? A jaký je plánovaný harmonogram prací?

Děkuji


KOMENTÁŘ


[ zaslal JUDr. Josef Nykles, 02/07/19 10:21 ]

Dobrý den,
ano, dohoda o vybudování optické sítě platí. T-Mobile má na tuto akci vyčleněny finanční prostředky. Termín do konce roku 2019 navrhuje T-Mobile z důvodu značného nárůstu požadavků o připojení prodloužit do konce roku 2020. V současné době se jedná již o 41 km rozvodů po Kbelích. Rada MČ bude tento návrh projednávat, zejména s ohledem na tu skutečnost, že rozkopat najednou Kbely v rozsahu 41 km by mohlo způsobit dopravní problémy. Zahájení prací lze důvodně předpokládat v červnu t.r. Detailní časový harmonogram plánovaných prací bude předložen a občané bydlící v jednotlivých lokalitách s ním budou včas seznámeni, aby se mohli na tuto akci připravit.
JUDr. Josef Nykles
Tajemník ÚMČ Praha 19

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.