Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        21. květen - 2019- 20:30
 Jméno :               Magda Večeřová
Dobrý den, předem bych chtěla napsat, že jsem ráda, že bydlím ve Kbelích. Co se týká ekologie a odpadů, tak bych měla jednu malou připomínku. S dětmi trávím spoustu času na Spartaku Kbely. Konají se zde turnaje a zápasy a jiné akce pro děti i dospělé. Koncentrace lidí je o víkendech vysoká a počet plastových lahví i kelímků obrovský. Měla bych tedy na Vás velikou prosbu. Bylo by možné přímo do areálu umístit dvě žluté popelnice na plasty? Přeci jenom je to již takový standard na sportovištích a bohužel dospělí také nebudou kelímky od piva nosit domů či hledat nejbližší kontejnery. Velice Vám děkuji za zamyšlení se nad tímto problémem, protože je třeba hlavně mládež, která se na tomto místě vyskytuje motivovat vlastním příkladem. Velice děkuji (nutné jsou popelnice přímo v areálu a nikoli kontejner mimo areál - ten by se dle mého názoru míjel účinkem). Děkuji za Vaši reakci a věřím, že se i Kbely připojí k tomuto ekologickému projektu na sportovištích.

Magda Večeřová


KOMENTÁŘ


[ zaslal admin, 05/27/19 09:13 ]

Vážená paní Večeřová,děkujeme za podnět a postřeh týkající se ekologie. Při nejbližší komisi sportu probereme s provozovatelem areálu a projednáme možná řešení týkající se třídění odpadu. B. Pokorná OŽPD

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.