Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        14. duben - 2020- 15:02
 Jméno :               Bohumila Dudková
Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, zda bychom mohli ve spolupráci s MÚ Kbely zasadit nějakou zeleň namísto předloni spadlých a odstraněných stromů v travnaté ploše mezi domem Slaná 784, 785, 786 a ulicí Žacléřská, s kým to řešit. MÚ nám zatím v okolí domů stále ukrajuje zeleň, která tam byla kdysi osázena, ale výsadba nové zde žádná provedena nebyla. Děkuji za odpověď


KOMENTÁŘ


[ zaslal Bc. Blanka Pokorná, DiS., 05/18/20 18:01 ]

Vážená paní Dudková,
velice děkujeme za podnět, většinou se, až na výjimky, setkáváme pouze z požadavky na kácení. Pokud máte zájem o spolupráci, která se bude týkat nové výsadby, tak budeme jen rádi. V tomto případě se můžete obrátit na odbor životního prostředí

http://www.praha19.cz/documents/ozivotni.html

Jen je potřeba v té souvislosti novou výsadbu zvážit a vysadit tak, aby se nevysadila před okna někomu, kdo tam žádnou nechce, případně je potřeba, pokud v domě bydlíte, probrat výsadbu i s ostatními obyvateli domu.
B. Pokorná, OŽPD

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.