Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        28. červenec - 2020- 14:58
 Jméno :               Martina
Dobry den, ctu, ze od 2.8.bude uzavren zeleznicni prejezd v ulici Jilemnicka. Znamena to tedy, ze autobusy se vrati do ulice Semilska? Uzavirka Semilske mela trvat mam pocit dele nez do 2.8. Dekuji


KOMENTÁŘ


[ zaslal Radek Čermák, 07/29/20 09:41 ]

Vážená paní Martino,
v tomto případě jsme v situaci, kdy Správa železnic má na naší trati výluku ve stejnou dobu jako je uzavírka Semilské. Všichni se snaží dělat výluky o prázdninách. Vzhledem k tomu, že čas železniční výluky je nabitý takřka k prasknutí, je tu souběh s uzavírkou Semilské a Jilemnické. Následně se bude opravovat přejezd na Mladoboleslavské a Hornopočernické. Jinak by se to nedalo stihnout, nebo by byly uzavřeny dva přejezdy najednou.Je to nepříjemné pro všechny, ale za to dostaneme nový a na podzim snad i zabezpečený přejezd přes Jilemnickou ulici. Bezpečnost dopravy na nepřehledném přejezdu si to zaslouží.
S pozdravem Radek Čermák,
referent odd.dopravy OŽPD
ÚMČ Praha 19.

odpověď


[ zaslal Lukáš Nosek, 07/30/20 14:14 ]

Martino, to je situace kdy vidíte jak mč záleží na lidech bydlících Pod Nouzovem a Herlikovicka.

odpověď


[ zaslal Radek Čermák, 07/31/20 13:11 ]

Vážený pane Nosku,
všechny stavby v lokalitě by měly obyvatelům pod Nouzovem zlepšovat život: nové autobusové obratiště, zabezpečení přejezdu, rekonstrukce teplovodu, optická síť, parkovací pás a další.
Kvůli těmto stavbám probíhají uzavírky. Správní orgán je v tomto případě při povolování uzavírek pod tlakem jasně doloženého veřejného zájmu. Jinak by musely být zavřeny například současně komunikace Mladoboleslavská a Hornopočernická. Podobné obtíže bohužel zažijí obyvatelé v okolí zastávek Nymburská nebo Mladějovská při uzavírce na přejezdech v Hornopočernické a Mladoboleslavské. Správa železnic má povinnost dráhu opravovat a státní správa jim k tomu musí vytvořit podmínky.
S pozdravem Radek Čermák,
referent odd. dopravy OŽPD
ÚMČ Praha 19.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.