Print


  Letecký den 24. základny dopravního letectva ke 100. výročí založení letiště Praha – Kbely


Vážený pane starosto,
dovolte mi Vás informovat o změně termínu konání připravovaného „Leteckého dne 24. základny dopravního letectva ke 100. výročí založení letiště Praha – Kbely", jenž byl plánován na 9. června 2018.

I přes maximální úsilí vynaložené všemi zainteresovanými stranami na organizaci leteckého dne od chvíle, kdy jsme se dozvěděli o záměru jej konat, musím bohužel konstatovat, že pět týdnů před termínem nejsou přípravy v takové fázi, abychom mohli garantovat jeho vysoký standard jako v případě podobných aktivit, které úspěšně zajišťujeme posledních více než patnáct let.

Jako organizátoři nicméně zůstáváme přesvědčeni, že letecký den v Praze - Kbelích je významnou událostí, na jejímž přínosu pro hlavní město se shodnou všechny zapojené subjekty. Proto jsme se dnes s magistrátem hlavního města Prahy dohodli, že budeme jednat o vytvoření pravidelné letecké přehlídky s tím, že její první vydání budeme chystat na sobotu 4. května 2019.

Rád bych Vám rovněž upřímně poděkoval za dosavadní podporu a spolupráci, jež přípravy prvního novodobého leteckého dne ve Kbelích usnadnily a velmi si jí ceníme. Množství odvedené práce, nabyté zkušenosti a kontakty využijeme pro o to hladší organizaci leteckého dne v příštím roce a věřím, že se nám tak podaří společně založit tradici tohoto svátku letectví v Praze. V této souvislosti budeme rádi, pokud bychom se na Vás mohli obrátit rovněž při přípravě akce v příštím roce.
Ještě jednou Vám děkuji a v případě jakéhokoliv dotazu mne neváhejte kontaktovat.
S úctou
Zbyněk Pavlačík
CEO & spoluzakladatel Jagello 2000
../innovaeditor/assets/letecky_den.jpg


14-5-2018 17:47             
0 0