Print


  TISKOVÁ ZPRÁVA MHMP


Provoz veřejného osvětlení v Praze zajistí TRADE CENTRE PRAHA

Od 1. ledna 2017 bude provoz veřejného osvětlení na území hlavního města Prahy zajišťovat společnost TRADE CENTRE PRAHA ve spolupráci se společností PREdistribuce. Smlouva mezi oběma společnostmi byla podepsána 29. 12. 2016.
30. prosinec 2016
„Vypořádali jsme se se složitou situací, kdy se nám se současným dodavatelem nepodařilo dohodnout dodávku služeb na dalších šest měsíců za přijatelných podmínek pro hlavní město Prahu. Nyní se nám podařilo celou situaci vyřešit a o provoz osvětlení se bude starat společnost, která je stoprocentně vlastněná Prahou," uvedl radní Karel Grabein Procházka.

Společnost TRADE CENTRE PRAHA k zajištění nezbytných činností nutných k fungování veřejného osvětlení na území Prahy od 1. 1. 2017 uzavřela smlouvu se společností PREdistribuce. Ta bude provozovat dispečink, odstraňování poruch a havárií veřejného osvětlení. Společnost PREdistribuce má s údržbou distribuční sítě na území hlavního města Prahy dlouholeté zkušenosti.

V souvislosti s ukončením smluvního vztahu se společností ELTODO-CITELUM k 31. 12. 2016 byla rozhodnutím hlavního města Prahy pověřena zajištěním vybraných činností souvisejících se správou a provozem veřejného osvětlení v Praze od 1. 1. 2017 společnost TRADE CENTRE PRAHA.

Kontaktním místem pro příjem hlášení o poruchách na veřejném osvětlení je dispečink PREdistribuce na telefonním čísle 224 91 51 51.

../innovaeditor/assets/ZamyslickaI/inzenyrska_cinnost_header.jpg


2-1-2017 17:39             
0 0