Print


  FOTOGRAFIE Z RETROPARTY


Letošní maškarní bál se nesl v duchu "RETRO". K poslechu a tanci hrála kapela YesMadaM a perfektně nás zavedla do doby let sedmdesátých – doby prvních elpé desek známých rockových skupin Deep Purple, Led Zeppelin, Free, The Doors, E.Clapton a jim podobných…

Zazářily zde v programu díky moderátorkám z Divadla Prima den i vzpomínky, soutěže a zábava z dob naší historie od 20. do 70. let. Odměny do soutěží darovali: T. Haniak a J. Hubená, za což srdečně děkujeme.

Báječné step show z časů prvních grotesek přijely předvést 4 mladé a krásné mistryně Evropy ve stepu z Tap Academy Prague, kterým budeme velmi držet palce, neboť brzo určitě zabodují na Mistrovství světa v německé Riese – držíme palce..!

Celý sál hýřil barvami, retro symboly a puntíky, na stolech nechyběly historií malinko otřelé karafiáty. Mnozí z návštěvníků přišli v mundúru 50. let či oblečeni jako z muzikálu Vlasy alá květinové děti, nejvíce zastoupená však byla léta 30. a s nimi i šantánové třásněmi ozdobené šaty - peří ve vlasech a boa, u pánů vynikaly především gentlemanské buřinky, stejně tak i gangsterské obleky.

K nejvýznamnějším osobnostem tohoto bálu patřil Freddie Mercury, Milli Vanilli či Boney M.

Od půlnoci začal hrát retro repro mix perfektně tématicky vybraných českých i cizích písní od DJ Mariana.

Celé naše bláznivě recesistické a puntíkaté setkání končilo kolem 3hodiny ranní a myslím, že si každý z této zábavy odnesl i nezapomenutelné zážitky.

Rádi bychom vás – „recesistické duše kbelské" - vyzvali a využili i vaší fantazie - kreativnosti k zaslání vašich případných návrhů na témata příštího maškarního bálu pro dospělé - mail: sarka.egrtova@kbely.mepnet.cz .

 

 
 


../innovaeditor/assets/retroparty.jpg


7-11-2016 14:33             
0 0