Print


  VÝSTAVBA DIGITÁLNÍ OPTICKÉ SÍTĚ T-MOBILE


Vážení občané,
jelikož se množí dotazy ohledně výstavby digitální optické sítě T-mobile ve Kbelích, přinášíme aktuální informace, které se týkají vlastníků nemovitostí.

Od minulého roku začala akviziční společnost Greycom s.r.o. rozesílat do poštovních schránek vlastníkům nemovitostí informace o výstavbě digitální optické sítě T-Mobile a formulář "Souhlas vlastníka nemovitosti s umístěním optické přípojky na nemovitosti" včetně návodu k jeho vyplnění. 
Pokud jste takový dopis ve své schránce ještě nenalezli, nemusíte se bát, pracovníci společnosti obcházejí a ještě budou obcházet vlastníky domů po Kbelích osobně, včetně sobot a nedělí - nejedná se tedy o žádný podvod či "šmejdy". Vyplněným "souhlasem"  se nezavazujete k využívání služeb. Až T-Mobile služby zapne, bude jenom na Vás, jestli je budete chtít používat.
 
V rámci výkopových prací k Vám do domu, nebo na pozemek (dle Vašeho požadavku) bude zavedena nejmodernější optická technologie, na které služby poběží. Právě kvůli tomu potřebuje T-Mobile Váš souhlas, aby Vám mohli optiku zavést.
Všechny náklady s tím spojené půjdou na účet realizační firmy společnosti T Mobile.

Tím, že budete mít v domě dostupnou technologii pro vysokorychlostní internet, se zvýší cena Vaší nemovitosti.
Jestli nyní přípojku do optické sítě nechcete, pak jenom prosím myslete na to, že v takovém případě bude po dokončení výkopových prací optický kabel zakončen před hranicí Vašeho pozemku ֊ například v chodníku. Pokud někdy v budoucnu změníte názor, náklady spojené s realizací přípojky (povolení, znovuotevření povrchů chodníku, výkopové práce) budou již na Vaše náklady. Náklady se pohybují od 10 000 až do 30 000 Kč - všechno záleží na vzdálenosti Vašeho domu od hranice pozemku. Prosím, myslete tedy již dnes na zajištění moderních telekomunikačních služeb Vaší domácnosti do budoucna.


Prosím neváhejte nás kontaktovat s Vašimi případnými dotazy.
Za akviziční společnost Greycom s.r.o.

Mgr. Dagmar Šedová – oddělení akvizic a výstavby

Tel: +420 721 659 605, e-mail: info@greycom.cz


../innovaeditor/assets/optika.jpg


15-5-2019 12:40             
5 1