Print


  FOTOGRAFIE Z UPLYNULÝCH AKCÍ


DĚTSKÝ DEN tentokráte s tématem: AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ!
Na oslavu mezinárodního svátku všech dětí jsme pro tento rok vybrali další z atraktivních témat – AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ! Pro všechny děti bylo připraveno mnoho soutěžních disciplín a tvořivých dílen. Park zaplnili skřítkové-tesaři Leontýnky Brtníkové z Brtníku a u nich se plnily roztodivné úkoly. V amfiteátru probíhal od 13h zábavný program s divadélkem, tanečky, soutěžemi, muzikou a zajímavým povídáním. Akcí prolínala parádní vystoupení dětí z různých místních kroužků od stepu, švihadel a tance počínaje až po muzikantské dovednosti. I z nedalekého jezdeckého klubu Fidorka nám přijeli zpestřit akci.
Coby třešničkou na dortu byla tentokráte kapela kbeláka a známého moderátora Tomáše Drahoňovského – FUNK CORPORATIONS, která zakončila celý program oslavy Dne dětí.
Děkujeme všem pomocníkům nejen z řad zaměstnanců a přátel kbelské radnice, kteří se tento den společně zasloužili o vykouzlení úsměvu na dětských tvářičkách.
Děkujeme Divadlu Prima den+amatérskému kbelskému divadlu, KRC Cobydup, TAP Academy Prague, hud. kroužku Čmelda, Ekocentru Prales – Lesům Hl.m.Prahy, f. Savencia, spolku Kbely – náš domov, odd. pozemního hokeje Sokol Kbely, JK Fidorka, TŠ Hit, ČR Regina Praha i spol. Extra Publishing.
Doufáme, že se dětem a rodičům připravená zábava líbila a budeme se na všechny těšit opět příště.
Uvítáme, budete-li mít chuť nám kdykoli při příštích akcích pomoci například při disciplínách a nebo svými podněty vylepšit jakkoli naše tradiční akce.
Šárka Egrtová 

09. 06. 2019 Muzejní noc - Letecké muzeum Kbely
Muzejní noc jako už obvykle má v Leteckém muzeu Kbely bohatý program. Ani letošní již šestnáctý ročník nebyl výjimkou. Pro děti (a často i dospělé) tu byli modeláři s modely vojenské techniky, hry, kreslení a samozřejmě nějaká ta odměna za soutěže. Postupně nás čekal jak průlet bojových letounů JAS-39 Gripen, tak vrtulníku Mi-24 i historických letounů ze sbírky. Velmi blízký návštěvníkům, pak byl seskok výsadkářů z místní 24. základny DL, kdy přistání probíhalo těsně před diváky. Zapomenout nelze ani na velmi oblíbené ukázky vojenské kynologie. Po celou dobu muzejní noci byly otevřeny expozice muzea, některé exponáty šlo navštivit i zevnitř, což samozřejmě jindy nejde. AČR zde představila i soudobou techniku v zastoupení raketového kompletu RBS-70 ze Strakonic a výsadkářského vozidla LR-130 Kajman z Chrudimi.

Fotografie Petra Váni

 


25. 05. 2019 Noc kostelů - kostel Sv.Alžběty Durynské 

 

Fotografie Petra Váni 

 


 

17. 05. 2019 Závody kol, koloběžek a odrážedel

 


 ../innovaeditor/assets/ilustr.jpg


6-6-2019 10:59             
0 0